Nabídka již 117 lokací pro vaše fotografie!

Místa na fotografování


Nejnovější lokace

Vila Trabantská
Ateliér Pod Vilami
Vila Nová Koulka
rentlocation 2017
HALA 11 Fotostudio
Web neustále vyvíjíme a zlepšujeme. Uvítáme vaše názory, připomínky a náměty na nové vlastnosti či funkce. Pište prosím na profil na facebooku nebo využijte naše diskuzní fórum.

Zasílání nových lokací e-mailem

Po zařazení nové lokace na tomto serveru
vám automaticky pošleme e-mail.

Aktuální fotolokace na vašem Facebooku

Ateliér - Boudoir / Glamour - v centru Prahy

  • více fotografií (13)
Pronájem specializovaného ateliéru pro BOUDOIR / GLAMOUR / PORTRÉT focení v centru Prahy

Praha
Kubelíkova 23
777 209 501
photo@petraczernek.cz
www stránka

Další informace

Ateliér je bohatě vybaven / zařízen ve stylu dámského pokoje / ložnice do světlých barevných tónů. Naleznete zde prostornou postel s nočním stolkem, krásný toaletní stolek s taburetkou, křesílko, lenošku / sofa, variabilní židličky, stolečky k focení, rozmanitý výběr pozadí tapet, lampičky, množství plédů a přehozů, polštářků, záclon a závěsů, dekorací (svícny, vázičky, klec, fotorámečky etc.), to vše sladěné do luxusního vintage stylu. Samozřejmostí je i skvělé zázemí s vlastním kosmetickým prostorem a zařízením pro vizážistku / kadeřnici, kuchyňkou pro občerstvení, vlastním sociálním zařízením - koupelnou a samostatným WC.

Ateliér nabízí překrásný výhled na Prahu a výborné světelné podmínky - stálé denní světlo. Protože mu necloní žádná jiná budova, lze denní světlo využívat bez jakýchkoli omezení se zachováním maximálního soukromí. Nicméně i přesto je ateliér plně vybaven zatemňovacími roletami a potřebnou fototechnikou - světly daylighty (1800W a 1260W), odrazovými deskami atd.

Ateliér zároveň disponuje i velkým množstvím doplňků možných k zapůjčení - bižuterie (náhrdelníky, náramky, náušnice), vlasové ozdoby (čelenky, stuhy, spony, gumičky, skřipce etc.), luxusní šátky, šály, škrabošky, rukavičky a další dekorace (parfémy, laky na nehty etc.). Dále zde naleznete k zapůjčení i široký výběr bot různých velikostí.

Výhodou místa je i výborná dopravní dostupnost - ateliér se nachází v centru Prahy jen několik minut od stanice metra A - Jiřího z Poděbrad.


Diskuze k této lokaci

Autor Nadpis
Kontrolní otázka: jaký je měsíc? (číslo)
5.3.2018 7:58:55, Robert Czernek
Ukončení provozu
Provoz ateliéru byl ukončen v létě 2016. Děkujeme za pochopení.
 
fotolokace.cz | Kontaktujte nás prosím na Facebooku | spravce@fotolokace.cz