Nabídka již 169 lokací pro vaše fotografie!

Místa na fotografování


Nejnovější lokace

Foyer Café
Foyer Café
Rozárium Olomouc
Vánoční Olomouc
Ateliér MULTIVERSE
Web neustále vyvíjíme a zlepšujeme. Uvítáme vaše názory, připomínky a náměty na nové vlastnosti či funkce. Pište prosím na profil na facebooku nebo využijte naše diskuzní fórum.

Zasílání nových lokací e-mailem

Po zařazení nové lokace na tomto serveru
vám automaticky pošleme e-mail.

Aktuální fotolokace na vašem Facebooku

Ateliér - Boudoir/Glamour/Portréty - Star Studio Praha 4

  • více fotografií (1)
Prostor (přes 80m2) byl vytvořen tak, aby byl co nejvíce variabilní a mohl vám nabízet nekonečně mnoho možností. Ve studiu najdete různá čela postelí, noční stolky a lampičky s výměnnými stínítky, abyste si prostor vyřešili podle sebe. Přirozené denní, lichotivé umělé denní světlo, kontrastní divadelní světlo nebo zábleskové osvětlení, mnoho variant nábytku, doplňků, dekorací a pozadí…to vše ve studiu najdete.

Praha
Ledařská 433/9
773122711
lucie.schweinerova@gmail.com
www stránka

Další informace

Studio je to pravé pro vás, nemáte-li chuť řešit hotelové check-iny ve 14 hodin, předražené a stísněné hotelové pokoje, komerční ceny pronájmu apartmánů pro focení, jiné pokoje než jste si objednali, nevhodné světlo a také třeba nutnost nosit s sebou nebo si pořizovat fotovybavení, boty a doplňky. Prostor byl vytvořen tak, aby byl co nejvíce variabilní a mohl vám nabízet nekonečně mnoho možností. Ve studiu najdete různá čela postelí, noční stolky a lampičky s výměnnými stínítky, abyste si prostor vyřešili podle sebe. Přirozené denní, lichotivé umělé denní světlo, kontrastní divadelní světlo nebo zábleskové osvětlení, mnoho variant nábytku, doplňků, dekorací a pozadí…to vše ve studiu najdete. Cílem je, abyste se zde cítili skvěle, pohodlně, příjemně a jako doma a abyste odcházeli spokojení, protože fotit ženy je krásná práce především ve zpětné vazbě.


Diskuze k této lokaci

Autor Nadpis
Kontrolní otázka: jaký je měsíc? (číslo)
 
fotolokace.cz | Kontaktujte nás prosím na Facebooku | spravce@fotolokace.cz