Nabídka již 166 lokací pro vaše fotografie!

Místa na fotografování


Nejnovější lokace

Vánoční Olomouc
Ateliér MULTIVERSE
Ateliér MULTIVERSE
Ateliér MULTIVERSE
Ateliér MULTIVERSE
Web neustále vyvíjíme a zlepšujeme. Uvítáme vaše názory, připomínky a náměty na nové vlastnosti či funkce. Pište prosím na profil na facebooku nebo využijte naše diskuzní fórum.

Zasílání nových lokací e-mailem

Po zařazení nové lokace na tomto serveru
vám automaticky pošleme e-mail.

Aktuální fotolokace na vašem Facebooku

Fotoateliér Ostrava

  • více fotografií (4)
Pronájem profesionálně vybaveného fotografického ateliéru. Pronajměte si u nás fotoateliér, využijte nepřeberné množství fotografického příslušenství a vytvořte tak nádherné fotografie a mnoho spokojených klientů.

Moravskoslezský kraj
Jiřího Herolda 1048/14, 70030 Ostrava-Bělský les
+420 777 540 685
info@fotoatelierostrava.cz
www stránka

Další informace

Nabízíme pronájem plně vybaveného fotografického ateliéru, vybavení fotoateliéru zahrnuje: Rádiově odpalovaná záblesková světla 2x 600Ws, 2x 300Ws, 2x 180Ws, softboxy obdélníkového tvaru, voštinové softboxy, oktaboxy, odrazné desky všech velikostí a typů odrazných ploch (bílá, stříbrná, černá, zlatá, transparentní) tak samo v případě deštníků, máme řadu velikostí a barev. K dispozici je pochopitelně také stálé osvětlení (10 fotografických žárovek o výkonu 115W). Ke všemu jsou k dispozici stojany pro osvětlení, držák odrazných desek a další potřebné doplňky, některá světla jsou pro pohodlnou práci upevněna na pantografu na pojízdném kolejnicovém systému u stropu fotoateliéru. Fotografického pozadí máme také velký výběr, klasické bílé a černé, dále žluté, oranžové, červené, světle modré, námořnicky modré, hnědé, šedé, zelené (tzv. klíčovací pro tvorbu vizuálních efektů při postprodukci), dvě papírová, jedno se vzorem cihlové zdi a druhé s abstraktními vzory. Dále pak máme k dispozici velký fotostan a fotografický stůl.

Ateliér má oddělenou čekárnu resp. šatnu, která pojme až 8 lidí, nechybí samozřejmě ani bezplatné připojení k internetu pomocí wi-fi.

Ceník pronájmu

První hodina 390,-
Každá další započatá hodina 290,-
Celodenní fotografování (8 hod) 1800,-
Celodenní fotografování EXTRA (24 hodin) 3500,-


Diskuze k této lokaci

Autor Nadpis
Kontrolní otázka: jaký je měsíc? (číslo)
 
fotolokace.cz | Kontaktujte nás prosím na Facebooku | spravce@fotolokace.cz