Nabídka již 169 lokací pro vaše fotografie!

Místa na fotografování


Nejnovější lokace

Foyer Café
Foyer Café
Rozárium Olomouc
Vánoční Olomouc
Ateliér MULTIVERSE
Web neustále vyvíjíme a zlepšujeme. Uvítáme vaše názory, připomínky a náměty na nové vlastnosti či funkce. Pište prosím na profil na facebooku nebo využijte naše diskuzní fórum.

Zasílání nových lokací e-mailem

Po zařazení nové lokace na tomto serveru
vám automaticky pošleme e-mail.

Aktuální fotolokace na vašem Facebooku

LUXUSNÍ prostory a fotolokace pro - NATÁČENÍ/CASTING/FOCENÍ

  • více fotografií (5)
Luxusní 4* hotel v historické části Prahy - Žižkov v excelentním Rokoko stylu

Praha
Slezska
607664788
info@60min.cz
www stránka

Další informace

 Nabízíme luxusní prostory pro: castingy, natáčení, focení, porno produkcím, filmovým producentům, za účelem privátů, soukromých oslav či párty (včetně swingers párty), reklamním agenturám apod.

TYPY prostorů:

1) TŘÍDA LUXURY

-  Nově zrekonstruované prvotřídní apartmány ve stylu Modern Baroko a Modern Renesance ze třídy LUX v jedné z nejžádanějších lokalit v centru Prahy - vedle Dancing House. Apartmány velikostně již od 150 m2, různé druhy, každý má svůj jedinečný styl, nábytek, design a dispozice. Jsou jak 1pojové, tak 2 a více pokojové. Do každého z těchto bytů byl investován 1000.000 Kč na celkovou rekonstrukci, takže je kladen opravdu důraz na kvalitu použitých materiálů, provedení a vybavení. Některé disponují například prostorným balkonem a posezením, jiné zase kulečníkem či krbem. Najdete tu jedinečné styly, které nejsou nikde jinde v Praze, jako například apartmán "Don Corleone", kde si budete skutečně připadat, jako byste se ocitli v prostředí z celosvětově známého a slavného filmu Kmotr. A mnohem další. 

 

2) TŘÍDA DELUX 

- Dále také apartmány 1+1, 2+1 či 3+1 ze třídy delux - různé dispozice a velikosti již od 50m2. Jedná se o apartmány v lukrativních lokalitách v Praze jako je třeba Žižkov, Holešovice anebo Smíchov. Všechny tyto byty jsou provedeny v moderním stylu. Mohou se pochlubit hezkým, moderním designem, dostatkem místa a světla a vícero samostatnými pokoji. Pokud hledáte nějakou tu rovnováhu mezi luxem a deluxem, tak tu máte tu pravou zlatou cestu. 

3) TŘÍDA CLASSIC

- V neposlední řadě také byty třídy classic . Jedná se o standardní byty v žádaných lokalitách po celé Praze. Rovněž v různých velikostech a dispozic - 1+1, 2+1 anebo například i mezonetové. Prostorné, světlé, útulné. Pokud nutně nepotřebujete žádný luxus či máte omezený budget a vyhledáváte kvalitní klasické prostory na úrovni, pak jste je právě našli 

4) V Praze disponujeme rovněž několika 4* hotely v historických částech města. Zde se jedná o hotelová studia. 27 luxusních a pohodlných pokojů. Lze si vybrat ze standardních dvoulůžkových nebo jednolůžkových pokojů, junior suitů nebo rodinných suitů až po ty luxusnější. Každé studio je kompletně vybaveno nábytkem, TV, telefonem, minibarem, trezorem a samostatně nastavitelnou klimatizací. Součástí je také koupelna s vanou, WC s velkým zrcadlem. K dispozici jsou jak kuřácké, tak i nekuřácké pokoje. Hotel je celý provedený ve stylu rokoko, který vytváří jedinečnou historickou atmosféru půvabné Prahy.

 

Veškeré prostory jsou kompletně vybaveny, pravidelně udržovány a dezinfikovány.  Nábytek se cca jednou do půl roku obměňuje, aby nedocházelo k jeho opotřebování. K dispozici samozřejmě čisté povlečení, povlaky apod.

Zajistíme veškerý servis od praní prádla až po úklid

Vhodné také pro profesionální focení a natáčení

Poskytneme oboustranně výhodné podmínky a ceny. Vše je pouze a jenom na dohodě.

Vyhovíme i těm nejnáročnějším klientům

 


Dispozice daného bytu:

- Ruzne druhy apartmanu a hotelovych studii - Deluxe s jednou ložnici / dvěma ložnicemi, Deluxe Duplex Studio, Deluxe Duplex s jednou ložnici, Deluxe Duplex Suite a jiné.

- apartmány 2+1 ci 3+1 anebo hotelová studia

- Jiz od 55m2 a  větší

- obyvaci pokoj

- predsin

- kuchyn

- WC, koupelna (dohromady či zvlast)

- TV

 

Apartmány a hotelova studia se pronajímaji převážně pro účely natáčení, castingů, focení či filmování. Vhodné rovněž pro profesionální focení či natáčení 


Diskuze k této lokaci

Autor Nadpis
Kontrolní otázka: jaký je měsíc? (číslo)
 
fotolokace.cz | Kontaktujte nás prosím na Facebooku | spravce@fotolokace.cz