Nabídka již 137 lokací pro vaše fotografie!

Místa na fotografování


Nejnovější lokace

photostudiobrno
Designový interiér na Smíchově
Nadstandardně vybavený designový střešní byt
fotostudio, atelier bělehradská 82
Blakk Studio
Web neustále vyvíjíme a zlepšujeme. Uvítáme vaše názory, připomínky a náměty na nové vlastnosti či funkce. Pište prosím na profil na facebooku nebo využijte naše diskuzní fórum.

Zasílání nových lokací e-mailem

Po zařazení nové lokace na tomto serveru
vám automaticky pošleme e-mail.

Aktuální fotolokace na vašem Facebooku

Paralelni Polis

  • více fotografií (2)
Paralelní Polis spojuje první bitcoinovú kavárnu na světě, coworkingový prostor Paper Hub, přednáškový sál s kinem - Insitut kryptoanarchie, laboratoř 3D tisku - Makers Lab, malú knihovnu a další originální projekty. Polis dýchá vědou, uměním a novými technologiemi a nebojí se zpochybňovat instituce a zaběhlé pořádky. To vše v kulisách originálního papírového nábytku od kontroverzního umělce Romana Týce.

Praha
Delnická 43
702193936
patrik.repka@paralelnipolis.cz
www stránka

Další informace


PARALELNÍ POLIS

 

CO U NÁS NAJDETE

 

Konferenční prostory ke krátkodobému pronájmu v centru Holešovic v citlivě rekonstruované tovární budově na Dělnické ulici.

Využít můžete přednáškovou multifunkční místnost o rozměrech 12x13 metrů až pro 120 sedících hostů s ozvučením, projektorem a místností pro zázemí. Stačí vám něco menšího? Co třeba zasedací místnost 4,5x4 metrů pro 11 osob a krásnou terasou jako bonus.

„Megalomanům“ můžeme vyklidit i coworkingový prostor Paper Hub a uvolnit tím 3 patra o totální rozloze více než 500 metrů čtverečních. To jsou dvě konferenční místnosti, prostory pro menší jednání, kavárna a terasa celkově pro 400 lidí.

Excelentní kávu z originálně uspořádané kavárny si můžete užit, i když si ji nepronajmete. Stejně tak si můžete vyskoušet s kryptoměnou bitcoin nebo zkusit kurzy a školení o 3D tisku v naší suterénní laboratoři.

KDO OCENÍ NAŠE PROSTORY

Naše prostory se hodí pro obchodní jednání, školení, diskuzní fóra, konference, workshopy, teambuildingy, hackatony, výstavy a kurzy. Pokud byste chtěli oživit program, rádi vám zprostředkujeme kurzy a přednášky o 3D tisku, kryptoměnách, internetové/počítačové bezpečnosti nebo baristické a sommelierské workshopy. Díky vynikající světelnosti a jedinečnému charakteru jsou naše prostory vhodné pro film, reklamu a focení.

Budova má kompletní pokrytí wifi sítí, které dosáhne i na toalety na každém patře. K dispozici je malá kuchyňka a dočasné skladovací prostory. Zajistíme coffeebreaky i catering.

Základní cena pronájmu je 1500 Kč na hodinu za konferenční místnost v 2. patře a 200 Kč za malou zasedačku pro 11 osob. Pronájem dalších prostor a jejich kombinace s vámi rádi dohodneme individuálně.

 

Prostory jsou v dispozici spolku Paralelní polis, z.s., IČ: 02942526

 


Diskuze k této lokaci

Autor Nadpis
Kontrolní otázka: jaký je měsíc? (číslo)
 
fotolokace.cz | Kontaktujte nás prosím na Facebooku | spravce@fotolokace.cz