Nabídka již 138 lokací pro vaše fotografie!

Místa na fotografování


Nejnovější lokace

SWAN STUDIO V PRAZE
photostudiobrno
Designový interiér na Smíchově
Nadstandardně vybavený designový střešní byt
fotostudio, atelier bělehradská 82
Web neustále vyvíjíme a zlepšujeme. Uvítáme vaše názory, připomínky a náměty na nové vlastnosti či funkce. Pište prosím na profil na facebooku nebo využijte naše diskuzní fórum.

Zasílání nových lokací e-mailem

Po zařazení nové lokace na tomto serveru
vám automaticky pošleme e-mail.

Aktuální fotolokace na vašem Facebooku

Paralelni Polis

  • více fotografií (2)
Paralelní Polis spojuje první bitcoinovú kavárnu na světě, coworkingový prostor Paper Hub, přednáškový sál s kinem - Insitut kryptoanarchie, laboratoř 3D tisku - Makers Lab, malú knihovnu a další originální projekty. Polis dýchá vědou, uměním a novými technologiemi a nebojí se zpochybňovat instituce a zaběhlé pořádky. To vše v kulisách originálního papírového nábytku od kontroverzního umělce Romana Týce.

Praha
Delnická 43
702193936
patrik.repka@paralelnipolis.cz
www stránka

Další informace


PARALELNÍ POLIS

 

CO U NÁS NAJDETE

 

Konferenční prostory ke krátkodobému pronájmu v centru Holešovic v citlivě rekonstruované tovární budově na Dělnické ulici.

Využít můžete přednáškovou multifunkční místnost o rozměrech 12x13 metrů až pro 120 sedících hostů s ozvučením, projektorem a místností pro zázemí. Stačí vám něco menšího? Co třeba zasedací místnost 4,5x4 metrů pro 11 osob a krásnou terasou jako bonus.

„Megalomanům“ můžeme vyklidit i coworkingový prostor Paper Hub a uvolnit tím 3 patra o totální rozloze více než 500 metrů čtverečních. To jsou dvě konferenční místnosti, prostory pro menší jednání, kavárna a terasa celkově pro 400 lidí.

Excelentní kávu z originálně uspořádané kavárny si můžete užit, i když si ji nepronajmete. Stejně tak si můžete vyskoušet s kryptoměnou bitcoin nebo zkusit kurzy a školení o 3D tisku v naší suterénní laboratoři.

KDO OCENÍ NAŠE PROSTORY

Naše prostory se hodí pro obchodní jednání, školení, diskuzní fóra, konference, workshopy, teambuildingy, hackatony, výstavy a kurzy. Pokud byste chtěli oživit program, rádi vám zprostředkujeme kurzy a přednášky o 3D tisku, kryptoměnách, internetové/počítačové bezpečnosti nebo baristické a sommelierské workshopy. Díky vynikající světelnosti a jedinečnému charakteru jsou naše prostory vhodné pro film, reklamu a focení.

Budova má kompletní pokrytí wifi sítí, které dosáhne i na toalety na každém patře. K dispozici je malá kuchyňka a dočasné skladovací prostory. Zajistíme coffeebreaky i catering.

Základní cena pronájmu je 1500 Kč na hodinu za konferenční místnost v 2. patře a 200 Kč za malou zasedačku pro 11 osob. Pronájem dalších prostor a jejich kombinace s vámi rádi dohodneme individuálně.

 

Prostory jsou v dispozici spolku Paralelní polis, z.s., IČ: 02942526

 


Diskuze k této lokaci

Autor Nadpis
Kontrolní otázka: jaký je měsíc? (číslo)
 
fotolokace.cz | Kontaktujte nás prosím na Facebooku | spravce@fotolokace.cz