Nabídka již 166 lokací pro vaše fotografie!

Místa na fotografování


Nejnovější lokace

Vánoční Olomouc
Ateliér MULTIVERSE
Ateliér MULTIVERSE
Ateliér MULTIVERSE
Ateliér MULTIVERSE
Web neustále vyvíjíme a zlepšujeme. Uvítáme vaše názory, připomínky a náměty na nové vlastnosti či funkce. Pište prosím na profil na facebooku nebo využijte naše diskuzní fórum.

Zasílání nových lokací e-mailem

Po zařazení nové lokace na tomto serveru
vám automaticky pošleme e-mail.

Aktuální fotolokace na vašem Facebooku

Vánoční Olomouc

  • více fotografií (1)
Centrum Olomouce je v předvánočním čase opravdu kouzelné a jako dělané pro focení vánočního osvětlení, historických budov a dalšího.

Olomoucký kraj

Další informace

 Vánoční Olomouc je dle mého názoru jedním z nejkrásnějších míst v České republice pro fotografování města a vánočního osvětlení, a to díky své úžasné atmosféře, historickým památkám a nádherně vyzdobeným ulicím + náměstím. Dominantou, která nesmí chybět na spoustě fotek je sloup Nejsvětější Trojice, zapsaný na seznamu UNESCO, jehož nasvícení dodává večerním fotkám neopakovatelné kouzlo. Pár metrů od tohoto sloupu najdete taky orloj, který je jedním z mála svého druhu ve střední Evropě a v době Vánoc je obzvláště krásný. Klasickou jsou pak vánoční trhy s krásným vánočním osvětlením a spoustou stánků, které jako celek vypadají také hodně fotogenicky. Při procházkách úzkými uličkami historického centra se můžete těšit na výhledy na starobylé kostely- musíte vidět hlavně katedrálu sv. Václava. Nezapomeňte také navštívit park Smetanovy sady, který je v zimě krásně osvícený a nabízí klidné prostředí pro romantické a klidné snímky. Pokud chcete tudíž fotit vánoční osvětlení, nebo nacvakat romantické snímky města, pak je vánoční Olomouc jasnou volbou.


Diskuze k této lokaci

Autor Nadpis
Kontrolní otázka: jaký je měsíc? (číslo)
 
fotolokace.cz | Kontaktujte nás prosím na Facebooku | spravce@fotolokace.cz