Nabídka již 166 lokací pro vaše fotografie!

Místa na fotografování


Nejnovější lokace

Vánoční Olomouc
Ateliér MULTIVERSE
Ateliér MULTIVERSE
Ateliér MULTIVERSE
Ateliér MULTIVERSE
Web neustále vyvíjíme a zlepšujeme. Uvítáme vaše názory, připomínky a náměty na nové vlastnosti či funkce. Pište prosím na profil na facebooku nebo využijte naše diskuzní fórum.

Zasílání nových lokací e-mailem

Po zařazení nové lokace na tomto serveru
vám automaticky pošleme e-mail.

Aktuální fotolokace na vašem Facebooku

vila Karlštejn

  • více fotografií (6)
Samostatný, zděný, podsklepený dům o jednom nadzemním podlaží a obytném podkroví, s vnitřním bazénem, wellness částí a vestavěnou dvojgaráží, který stojí na vlastním pozemku o celkové výměře 3843 m2. Nachází se na okraji zástavby, na nejvyšším bodě obce.

Středočeský kraj
Na Klouzavce, Hlásná Třebaň
604728958
linda.dlouha@seznam.cz

Další informace

 Jedná se o samostatný, zděný, částečně podsklepený dům o jednom nadzemním podlaží a obytném podkroví, s vnitřním bazénem, wellness částí a vestavěnou dvojgaráží, který stojí na vlastním pozemku o celkové výměře 3843 m2, na okraji původní zástavby obce Hlásná Třebaň. Vnitřní uspořádání odpovídá bytu o dispozici 6+1 (obytná plocha 212 m2, celková vnitřní užitná plocha 663 m2, zastavěná plocha 400 m2).

Interiér sestává ze tří vzájemně propojených částí, a to obytné (pět ložnic + pokoj pro hosty s vlastním příslušenstvím + studio / pracovna), relaxační (vnitřní vyhřívaný bazén, sauna se zázemím, tělocvična, wellness) a technického a technologického zázemí (dvojgaráž, šest skladů, kotelna, místnost pro server).


Diskuze k této lokaci

Autor Nadpis
Kontrolní otázka: jaký je měsíc? (číslo)
 
fotolokace.cz | Kontaktujte nás prosím na Facebooku | spravce@fotolokace.cz