Nabídka již 153 lokací pro vaše fotografie!

Místa na fotografování


Nejnovější lokace

vila Karlštejn
Alchymistická dílna
Apartmán na focení, natáčení, casting
Gabiel Loci
LUXUSNÍ prostory a fotolokace pro - NATÁČENÍ/CASTING/FOCENÍ
Web neustále vyvíjíme a zlepšujeme. Uvítáme vaše názory, připomínky a náměty na nové vlastnosti či funkce. Pište prosím na profil na facebooku nebo využijte naše diskuzní fórum.

Zasílání nových lokací e-mailem

Po zařazení nové lokace na tomto serveru
vám automaticky pošleme e-mail.

Aktuální fotolokace na vašem Facebooku

Zřícenina kláštera Rosa Coeli, Dolní Kounice

  • více fotografií (4)
Zřícenina kláštera Rosa Coeli se nachází v údolí řeky Jihlavy přímo pod hradním kopcem. Ve městě je i řada dalších památek vhodných k focení.

Jihomoravský kraj
Růžová ulice, Dolní Kounice
www stránka

Další informace

Otevřeno 10 - 17 mimo pondělí. Vstupné 30 Kč. 


Diskuze k této lokaci

Autor Nadpis
Kontrolní otázka: jaký je měsíc? (číslo)
13.4.2021 9:16:38, Jan
Ano, je to tak.
Také jsme chtěli pořádat portrétní a módní workshop. By lo nám řečeno že takové akce už patří do komerčního focení a natáčení, jako třeba pro Českou televizi. Pronájem na jeden den tehdá byl tuším 12 tis. Zase na druho stranu Biskupství jako majitele chápu. Je to jejich majetek, můžou si určovat pravidla. Není jejich morální ani finanční priorita, aby si tam kde kdo fotil co chce a v jakém rozsahu chce. Mají to přístupné pro turisty. Já bych asi taky nebyl nadšený, kdybych měl na svém pozemku vytvořené kulisy a kařdý kdo pojede oko by si tam točil a natáčel vlastní projekty pak třeba i komerční. Do hotelu s krásným pokojem taky nemůžu bez zeptání a zaplacení vtrhnout s modelkou a světly - to by mě taky neprošlo.
26.10.2013 16:06:14, ww
ad. nedovolené fotografování
řeknu to asi tak, není dovoleno fotit modelky, to je fakt, ale když tam naběhnete hned po otvíračce, můžete si tam zedvě hodinky fotit koho chcete a jak chcete. na kase jsou mladé holčeny, kterým je to jedno, jde jen o to, zajít si tam jako "túrista" s modelkou, která má kabát přes své fotohadříky, na místě je sundá a vy můžete cvakat, rozbalit techniku, odrazné desky, externí blesky....já to tak udělal, a skvělé, doporučuju! Brněnské biskupství bych neřešil, to jsou zkostnatělé konzervy!
18.7.2011 22:52:13, Václav
Nedovolené fotografování
Bohužel v těchto krásných prostorách není dovoleno fotit modelky, Biskupství brněnské je v tomto ohledu jednoznačně proti a to i přes nabídku pronájmu. Zvláštní...obvykle je církev za úplatu schopna všeho!
2.7.2011 17:12:44, Anonym
moc hezke
 
fotolokace.cz | Kontaktujte nás prosím na Facebooku | spravce@fotolokace.cz